verze pro tisk

Ty nejlepší víkendové pobyty

14. srpen 2012 Ty nejlepší víkendové pobyty

Nemáte čas na to vyrazit na delší dovolenou, ale opravdu si potřebujete alespoň trochu odpočinout? Nemusíte si nikterak zoufat, nabízejí se totiž nejrůznější víkendové pobyty , které navíc a ještě k tomu můžete získat s velice výhodnou slevou.

Jak je něco takového možné? Jednoduše. Hromadné slevy na nejrůznější pobyty už dávno dorazily i k nám. Na internetu najdete bohatou nabídku nejrůznějších portálů – jedním takovým je i slevoteka.cz. V široké nabídce Slevotéky najdete vždy velice příjemnou nabídku a vyrazit tak můžete na romantický víkend pro dva nebo třeba wellness zájezd s kamarádkou není nejmenší problém.

Tento portál nabízí vždy jednu nabídku denně. Každý den zde tak narazíte na jeden velice výhodný víkendový pobyt pro dva a to navíc s velice výhodnou slevou. Ta se obvykle pohybuje kolem padesáti procent, ušetřit na celém výletu ale můžete i mnohem více – i přes šedesát procent z původní ceny.

Server nabízející víkendové pobyty pro dva pak funguje na principu hromadné slevy. Jde tedy o to, že si v určitý den vyberete jednu konkrétní nabídku. Objednáte si ji a pokud ji spolu s vámi objedná dodatečný počet lidí, získáte po zaplacení slevový kupon, který můžete uplatnit ve vybraném hotelu. Nemusíte se přitom bát, že byste na jeho uplatnění neměli čas – kupon na víkend pro dva má obvykle dlouhodobou platnost trvající řádově i několik měsíců.

Ani v případě, že si spolu s vámi pobyt neobjedná dostatečný počet lidí, se nemusíte ničeho bát. V takovém případě se váš konkrétní pobyt pro dva ruší, vy si ale můžete dále vybírat z nabídky a jet někam jinam – a třeba i s přáteli, pokud jim dáte o své slevě vědět. Takto se totiž zároveň zvýší pravděpodobnost, že se hromadná sleva uskuteční.

Nemusíte se ani bát toho, že vybraný hotel zkrachuje před tím, než se víkendy pro dva uskuteční. V takové situaci vám samozřejmě budou vráceny peníze.

Návštěva Slevotéky se jednoduše vyplatí. Už existují zákazníci, kteří využili nabídky a vyrazili na víkendy pro dva ve Vysokých Tatrách, rakouském Tyrolsku nebo navštívili Mariánské lázně. Této příjemné a výhodné nabídky pobyty pro dva můžete kdykoli využít i vy a určitě toho nebudete litovat.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Víkendové pobyty pro vás

Víkendové pobyty pro vás

Silnou touhu odpočinout si od práce, rodiny, dětí, starostí a vůbec našeho uspěchaného světa asi pocítí občas každý. Často ale není čas nebo prostor odjet pryč na delší dobu. Přesto ale není třeba si zoufat. Hotely a lázně se totiž předhánějí v tom, aby nabídly co nejluxusnější a nejpříjemnější víke…

Nejen víkendové pobyty se slevou

Nejen víkendové pobyty se slevou

Slevové portály se na českém internetu rozrostly jako houby po dešti. Což je ale dobře, protože se předhánějí jeden přes druhého, který nabídne více služeb a zboží za výhodnějších podmínek – klient si takto může plnit své sny a ještě k tomu výhodně.


Relaxační pobyty: co na nich nesmí chybět

Relaxační pobyty: co na nich nesmí chybět

Příjemný pobyty spojený se relaxací je dnes jedním z nejmodernějších hitů dovolených, které je možné najít v celé řadě katalogů. Pokud se chystáte některý z takovýchto pobytů vybrat, pak je ideální soustředit se na to, co je vlastně jeho součástí.

Wellness pobyty v Lázních Lednice

Wellness pobyty v Lázních Lednice

Lázně Lednice se nacházejí v krásném a romantickém prostředí Lednicko-Valtického areálu. Jsou to naše nejmladší lázně. Mnoho klientů sem jezdí strávit dovolenou, protože okolí příroda Pálavy má hodně co nabídnout. Lázně Lednice léčí pomocí jodobromové vody zejména potíže gynekologického charakteru, …