verze pro tisk

Ubytování v Moravském vinném sklípku

16. listopad 2012 Ubytování v Moravském vinném sklípku

Vyrazit na Moravu a ani jednou nenavštívit vinný sklípek musí být hrozná škoda, v očích některých lidí jde ba přímo o zločin. Přitom pravou moravskou veselici, zabijačku, degustaci vín i prostor pro rodinné a jiné oslavy nabízí vinný sklep s ubytováním , AB Vinný Sklípek.

Vyrazte s rodinou nebo s přáteli do obce Bořetice na Moravě a vychutnejte si pohodovou, rodinnou atmosféru sklípku s pestrou nabídkou hned několika odrůd vín a poznejte na vlastní kůži veselost některé z moravských oslav.

AB Vinný sklípek Andreje a Bohdana Pazderkových nabízí hned několik možností, jak zde strávit trochu času – přesně podle finančních možností, chutí a jiných preferencí klienta. Můžete si tak dopřát krátkou, hodinovou degustaci několika druhů vína ve čtyřech, stejně jako můžete bujaré oslavy čehokoli táhnout až do rána. Vaše oslavy, veselice a ochutnávky vín přitom mohou probíhat prostorách, které pojmou až stovku hostů.

Ani s tím, kde při svých cestách přespíte, si nemusíte dělat starosti – přímo nad sklípkem se nachází AB Penzion, nabízející ve čtyřech slušně vybavených pokojích celkem patnáct lůžek. V půlkilometrovém okolí sklípku se pak nachází hned několik nejrůznějších penzionů, z nichž tento vinný sklep Morava není daleko a i v širším okruhu se najdou ubytovny a jiná ubytovací zařízení, v nichž vám pracovníci sklípku mohou rezervovat nocleh.

A i když nebudete chtít celý výlet sem strávit zavření ve vinném sklepě, nabízí se hned několik sportovišť – tenisové kurty či fotbalová hřiště, obec je navíc pěkně protkaná cyklostezkami. A v blízkosti necelých dvaceti kilometrů najdete Lednicko – Valtický areál, který určitě také stojí za návštěvu. Takto se z AB vinného sklípku stal dobrý výchozí bod pro dovolenou, ať už ve dvou, s rodinou nebo s přáteli.

Vinný sklep s ubytováním tak nabízí opravdu hodně. Přijeďte a ochutnejte vína odrůd Chardonay, Vlašský Ryzlink, Svatovavřinecké či Modrý Portugal a jiných druhů vín, z nichž některá se dostala na stoly i v Pražském hradě, a užijte si pár příjemných chvilek v obci v blízkosti Kraví hory.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pohodové ubytování v Brně

Pohodové ubytování v Brně

Jestliže máte namířeno do Brna ať už za pracovními povinnostmi, anebo za poznáním moravské metropole, určitě budete potřebovat kvalitní ubytování. Optimální volbou je přitom ubytování hned v centru města v klidném prostředí menšího penzionu. Sehnat takovéto bydlení již není žádný problém. Nabízí jej…

Na co si dát pozor při ubytování

Na co si dát pozor při ubytování

Když se rozhodnete pro dovolenou, pak dáte jistě za pravdu tomu, kdo tvrdí, že hlavní roli u jakéhokoli pobytu hraje ubytování. Pokud se někdo ubytuje v kapacitách, jež nestojí za to, pak má zkaženou celou dovolenou a rozhodně nebude příjemně naladěný. I proto je nezbytné vybrat to nejlepší, co se z…


Pohodové ubytování v Praze

Pohodové ubytování v Praze

Ubytování v hlavním městě české republiky je bezesporu velmi výhodné, což si pochopitelně uvědomují mnozí z nás a snaží se najít nejvýhodnější podmínky bydlení v Praze. Bydlet můžete v rozličných ubytovacích kapacitách dle vlastního přání. V každém případě se vyplatí najít nějakou ideální cestu, kte…

Ubytování v Benecku

Ubytování v Benecku

Krkonoše, naše nejvyšší pohoří, je mezi turisti oblíbeno po celý rok. V zimních měsících sem přijíždí lidé, kteří milují sníh. V létě sem pak zavítají tisíce návštěvníků, kteří mají rádi hory a příjemné horské počasí. Jedním z velmi oblíbených centrech v Krkonoších je Benecko, malá obec na Jilemnick…