verze pro tisk

Vyhledávač hotelů pro dovolenou podle vašich představ

16. únor 2013 Vyhledávač hotelů pro dovolenou podle vašich představ

Čeká vás cesta po Česku nebo i do zahraničí, ale stále nemáte vyřešené ubytování? Nezoufejte si a navštivte webové stránky Hoteling.cz, které nabízejí mnohem víc, než jen pouhý seznam hotelů a penzionů u nás i v zahraničí. Jde totiž o inteligentní vyhledávač, s jehož pomocí můžete nalézt luxusní i levné hotely přesně podle svých představ a ještě si zde rovnou můžete zarezervovat místo.

Vyhledávač hotelů Hoteling.cz nabízí vyhledávání a porovnání více než 2 000 000 hotelů, penzionů, apartmánů, hostinců a jiných zařízení z více než 120 000 destinací po celém světě. Mohou vás tak zajímat ubytovací zařízení po celé České republice, ale také ve více či méně navštěvovaných destinacích světa.

Hoteling.cz však nabízí možnost filtrování hotelů i za pomocí dalších kritérií – rozhodující může totiž být i datum odjezdu či příjezdu do zvolené destinace, stejně jako ale můžete zatrhnout políčko „nemám přesné datum“. Svůj výběr můžete orientovat rovněž dle velikostí pokojů, typu zařízení, nabízených hotelových služeb či třeba dle počtu hvězdiček.

Takže se můžete orientovat pouhopouze na luxusní hotely, stejně jako se můžete zaměřit na zařízení, která sice mají méně hvězdiček, zato ale nabízejí přijatelnější cenové kategorie.

Stránky Hoteling.cz zkrátka nabízejí mnoho možností, podle čeho se rozhodnout a ke každému z nabízených hotelů nabízí také dostatek přehledně utříděných informací – od obsazenosti daného zařízení, přes nabízené služby a jeho polohu na mapě, až třeba po hodnocení hotelu jejich klienty.

Srovnávač hotelů Hoteling.cz je zkrátka vynikajícím pomocníkem, potřebujete – li rychle a snadno nalézt vhodné ubytování pro sebe, své příbuzné nebo třeba i zaměstnance. Nebojte se využít jeho služeb a během chvilky se už můžete chystat na cestu.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Srovnejte si ceny hotelů než vyrazíte na dovolenou

Srovnejte si ceny hotelů než vyrazíte na dovolenou

Cestování po celém světě i doma je příjemný způsob, jak trávit čas. Mnohdy se mu člověk ani nevyhne, ale naopak musí, v rámci služebních cest. To je pak nutné vyhledat si v daném, navštěvovaném městě ubytování v některém z hotelů – něco takového ale většinou děláme v klidu a s předstihem.

Českem podle průvodce

Pokud letos nevyrážíte na zahraniční dovolenou, můžete si užít alespoň cestování po krásách naší vlasti, a že jich může nabídnout opravdu hodně. Ať už se rozhodnete vydat do kterékoli části země, kupte si dobrého průvodce. Jednak neminete žádné významné body, o kterých byste možná jinak nevěděli, al…


Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Podle čeho vybírat cestovní pojištění?

Cestovní pojištění musí být první věcí, kterou byste měli při plánování dovolené vzít v potaz. Na cestě se může stát cokoliv a je třeba se na to připravit. Uvědomte si, že za běžné lékařské ošetření v cizí zemi můžete platit tisíce, za vážnější i statisíce a v případě vážných úrazů se může částka vy…

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Cestování do zahraničí za wellnes pobyty se stalo zejména v posledních letech velkým hitem. Lidé si na dovolené chtějí užít více než jen koupání, pobyt na sluníčku a odpočinek v hotelu. Vyžadují také nadstandardní služby. A právě wellness procedury jsou tím, co turistům umožňuje si dovolenou užít je…