verze pro tisk

Za dovolenou do Čech

2. srpen 2012 Za dovolenou do Čech

Pokud máte rádi spojení romantiky, poznávání, zábavy a aktivního odpočinku, je pro vás jedinečnou volbou prázdninového ubytování Babiččino údolí . Ratibořické údolí je skvělé místo jak pro rodiny s dětmi, tak sportovce, skupiny, ale i pro firemní teambuidingy či oslavy a svatby. Až si prohlédnete Staré bělidlo, Viktorčin splav či Muzeum Boženy Němcové, stále je zde mnoho turistických a cyklistických tras, vyrazit do blízkého Adršpachu či si dosyta užívat veškerých gastronomických, wellness nebo sportovních aktivit v mnoha penzionech a hotelích.

Nadšencům do historie zase doporučujeme jako idelní lokalitu pro vysněné ubytování Domažlice . Městská památková rezervace, přes sedmdesát pohodlných penzionů, kluby, bary a restaurace, to vše a mnohem více na vás zde čeká. Za návštěvu stojí i blízký Český les, Chodsko a hustá síť cyklostezek.

Až si budete chtít od města odpočinou, jeví jako nejlepší tip pro hledání ubytování Šumava . Celoročně vyhledávaná oblast, nabízející letní i zimní turistiku, přehradní lipenské jezero, zachovalé historické obce, památky a rozsáhlé lesní hvozdy, je oblíbeným útočištěm už mnoha generací tuzemských i zahraničních návštěvníků.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vyjeďte na dovolenou do Dvora Králové

Vyjeďte na dovolenou do Dvora Králové

Je stále s podivem, kolik lidí raději vyráží na dovolené do zahraničí, když ještě nemá probádanou svou rodnou vlast. A že je tedy co k prozkoumávání! Naši předkové to věděli moc dobře. Například Božena Němcová, při psaní svého veledíla Babička. Ubytování Babiččino údolí se dá sehnat poměrně levně – …

Potřebujete tip, kam na dovolenou?

Potřebujete tip, kam na dovolenou?

Pokud byste si rádi vyjeli na nějakou fajn dovolenou a potřebujete nějaký opravdu jedinečný typ, kam se zajet podívat, potom se nahlédněte na vskutku vynikající webové stránky dobre-cestovani.cz. Umožní vám zažít opravdovou dovolenou na exotických místech naší planety. Cestujete rádi a ještě raději …


Návod na tuzemskou dovolenou

Návod na tuzemskou dovolenou

Ještě pořád uvažujete, kam letos na dovolenou? Pokud jste zastánci tuzemských dovolených a nemáte potřebu se opékat pod žhavým, přímořským sluncem, zkuste nahlédnout na turistický portál Lipno. Najdete zde veškeré informace pro skvělou dovolenou.

Co s sebou na dovolenou k moři?

Co s sebou na dovolenou k moři?

Chystáte se na dovolenou k moři a bojíte se, abyste si doma nezapomněli nic podstatného? Podívejte se na náš seznam všech důležitých věcí, které si s sebou vzít!