verze pro tisk

Centrum Babylon: Relax i zábava

25. únor 2011 Centrum Babylon: Relax i zábava

Už vás letošní poněkud dlouhá zima taky nebaví? Potřebujete si pořádně odpočinout a prohřát tělo, ale nechce se vám teď utrácet desetitisíce, abyste vyrazili někam do tepla k moři? Za relaxací se nemusíte trmácet přes půlku světa, a ani vás nebude stát jmění! Dokonce nemusíte jezdit ani za hranice. Skvěle si totiž odpočinete v Centru Babylon v Liberci.

Ve wellness centru brzy načerpáte nové síly

Centrum Babylon má prvotřídně vybavené wellness centrum, odkud i třeba jen po pár hodinách bude odcházet jako znovuzrození. Ve wellness centru Babylon máte kromě mnoha různých druhů masáží k dispozici další vskutku zajímavé možnosti odpočinku, například:

Slunečná louka – terapie světlem (podobné soláriu, ale příliš se zde neopálíte);

Oxygenoterapie – léčebná metoda prostřednictvím inhalace kyslíku (zvedne vám náladu, působí proti stárnutí, posiluje imunitu)

Laconium – relaxační místnost s teplotou cca 32–36 °C (pro odpočinek a zklidnění organismu)

Sauna – obložená dřevem, s teplotou 75–85 °C a vlhkostí vzduchu 25–35 %

Římská pára – parní sauna s přírodními esencemi, s teplotou 40–50 °C a vlhkostí vzduchu 70–90 % (sauny posilují obranyschopnost organismu, uvolňují svaly a celkově působí velice příznivě na naše tělo i psychiku)

Celodenní vstupné do wellness centra je 550 Kč, na 2 hodiny stojí vstup 350 Kč pro dospělého a 250 Kč pro děti. Chcete-li si dopřát relax i na více dní, je vám k dispozici příjemný čtyřhvězdičkový hotel s přímým vstupem do wellness centra. Na nabídku wellness pobytů v Centru Babylon se podíváme v některém z dalších článků.

V Centru Babylon si odpočinete také aktivně

Do Centra Babylon můžete vyrazit také za zábavou! Odpočinout si můžete i aktivně v zábavním komplexu s obrovským aquaparkem, lunaparkem, IQparkem, bowlingem, labyrintem a řadou dalších atrakcí.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Wellness pobyty v Centru Babylon

Wellness pobyty v Centru Babylon

Přišla na vás jarní únava a už nutně potřebujete pár dní odpočinku? Nechcete však kvůli tomu vyčerpávat příliš dní dovolené? Nevadí! Zarelaxovat si můžete třeba i jen o víkendu, maximálně si víkend jen trochu prodlou

Egyptská Hurghada: Centrum turistického dění

Egyptská Hurghada: Centrum turistického dění

Plánujete v příštím roce vyrazit na vytouženou dovolenou, ale nevíte kam? Přejete si prožít něco opravdu zajímavého a exotického, co by předčilo vaše očekávání? Pak okuste příchuť pravé egyptské Hurghady.


Vyhlídkové lety jako adrenalinová zábava

Vyhlídkové lety jako adrenalinová zábava

Užívat si volna mohou lidé prakticky jakkoli a hodně dobrou volbou jsou bezesporu vyhlídkové lety, které nabídnou prakticky všechno, co od nich mohou zájemci očekávat. Vyhlídkový let jako takový v sobě skrývá mnohé zajímavosti a lidé si jej mohou užívat prakticky kdykoli, když to dovolí počasí, jež …

Kam za zábavou a relaxací: Akvapark Tatralandia

Kam za zábavou a relaxací: Akvapark Tatralandia

Máte pár dní volna a přemýšlíte, kam vyrazit s rodinou? Co takhle do akvaparku? A když na pár dní do akvaparku, tak do pořádného! Parádní vodní svět najdete u našich slovenských sousedů – Akvapark Tatralandia. Co vše zde na vás čeká?