verze pro tisk

Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

22. duben 2013 Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Zdravotní problémy mnoha lidem prakticky nedovolují vycestovat na dovolenou do zahraničí. Let k moři by pro ně byl příliš náročný a jejich organismu by spíše takováto dovolená přitížila. Co ale dělat, kdy chce člověk na dovolenou a nemůže ze zdravotních důvodů někam do zahraničí? I u nás doma je přeci hezky. Je zde spousta míst, která lze navštívit. Velmi příjemným místem pro dovolenou je obec Velichovky.

Velichovky jsou malou obcí na východě Čech, nacházejí se kousek od Náchoda. Jsou dnes už docela proslulé, neboť se obci nacházejí poměrně významné lázně. V nich se léčí lidé, kteří mají nějaké zdravotní potíže s pohybovým ústrojím. Léčebné pobyty zde hrají prim, nicméně Velichovky rády přivítají i občany, kteří hledají poklidné místo pro klasickou dovolenou.

Léčebný i wellness program

Lázně disponují celou škálou služeb. Jako hosté si zde můžete vychutnat nejen léčebné procedury, při nichž je využívána hlavně zdejší jedinečná slatina, která je plná minerálů a dalších látek, jež kladně působí na lidský organismus. Při pobytu v lázních si jistě rádi dopřejete také wellness procedury- koupele, zábaly, masáže či různé kondiční procedury, které významně přispějí k vašemu zdraví.

Dá se říci, že tamní lázně jsou přímo ideální k pobytu, kdy si chcete nejen užívat volných chvil v klidu a pohodlí, ale zároveň hodláte udělat také něco pro své zdraví. V dnešní době, kdy stále více lidí trpí různými zdravotními obtížemi, jsou takovéto pobyty velmi vítané.

Velichovky: bohatá lázeňská historie

Lázeňství má v obci Velichovky bohatou tradici, vždyť lázně jsou zde provozovány již od konce devatenáctého století. V současné době se zdejší lázně pyšní velmi kvalitní nabídkou služeb, které mohou využít nejen pacienti s problémy pohybového aparátu, ale i běžní turisté, kteří mají zájem o skutečně pohodovou dovolenou.

Jak vidno, za pěknou dovolenou nemusíte cestovat nikam daleko. Stačí si zamluvit pobyt v lázních Velichovky na týden či třeba jen prodloužený víkend. Užijete si plno příjemných chvil, dopřejete svému tělo potřebný odpočinek a relax.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Víkendový pobyt v Mariánských lázních

Víkendový pobyt v Mariánských lázních

Wellness. Kdo by neznal toto doslova magické slůvko, které se dostává v poslední době do našeho podvědomí čím dál tím víc. Uvažujete také o velmi příjemně stráveném víkendu, kdy se vám věnuje spousta lidí a necháváte se rozmazlovat úžasnými procedurami?

Wellness pobyty v Lázních Lednice

Wellness pobyty v Lázních Lednice

Lázně Lednice se nacházejí v krásném a romantickém prostředí Lednicko-Valtického areálu. Jsou to naše nejmladší lázně. Mnoho klientů sem jezdí strávit dovolenou, protože okolí příroda Pálavy má hodně co nabídnout. Lázně Lednice léčí pomocí jodobromové vody zejména potíže gynekologického charakteru, …


V lázních Harkány se zbavíte stresu i bolestí

V lázních Harkány se zbavíte stresu i bolestí

Myslíte si, že se nedá zbavit bolestí bez léků? Termální voda v proslulých maďarských lázních Harkány však má doslova zázračné účinky! Podívejte se, na jaké zdravotní obtíže vám pomůže a jakých wellness procedur si z

Podzimní splín nemá šanci. Relaxujte v lázních Bardejov

Podzimní splín nemá šanci. Relaxujte v lázních Bardejov

Tak to vypadá, že se s námi léto brzo definitivně rozloučí. Přichází podzim, brzo se posunou hodinky a den se opět zkrátí. Nedostatek sluníčka v některých z nás vzbuzuje deprese, špatnou náladu, únavu. Jak se těmto stavům bránit? Nechte všechno stát a jeďte načerpat novou energii do lázní Bardejov.