verze pro tisk

Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

22. duben 2013 Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

Neváhejte a vypravte se na malou dovolenou během jednoho víkendu. Nejrůznější víkendové pobyty jsou pro to jako stvořené a začínající slunečné dny jako by vyzývaly k tomu, abyste neseděli doma, ale vyrazili alespoň na krátkou cestu z dobu za krásami vlasti i zbytku světa, odpočinkem, sportem, romantikou nebo wellness pobyty.

Pobytové balíčky jsou příjemnou záležitostí, jež vám za výhodnou cenu nabízí mnoho příjemného. S návštěvou serveru Slevoteka.cz můžete některý z těchto balíčků získat navíc ještě výhodněji. Wellenss pobyty slevy na těchto stránkách jsou nabízeny za opravdu výhodnou cenu, zároveň však máte opravdu z čeho si vybrat.

Na cestu se můžete vypravit úplně sami, kupříkladu si tak můžete dopřát osamělý výlet do slunné Itálie na osm dní. Stejně zajímavé jsou ale i nabídky wellness pobyty pro dva, které nabízejí možnost užít si romantický víkend či celou dovolenou v romantickém, přitom lázeňském prostředí, kde si budete moci odpočinout od všedních starostí a třeba i oslavit výročí vztahu nebo narozeniny.

Stejně zajímavý je však wellness víkend pro ženy. Ten představuje možnost vyrazit třeba s kamarádkou nebo sestrou na víkend do lázeňského prostředí: můžete si tak užít sauny, masáží, kosmetických služeb jako jsou nejrůznější masky a zábaly a vrátit se domů jako znovuzrozené.

Se stránkami Slevoteka.cz zkrátka můžete získat víkendový či i delší pobyt přesně podle představ svých nebo i svých blízkých, kterým takovýmto výletem můžete chtít udělat radost.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

W9pgJPcoll

sobota, 28. leden 2017
09:33

Never would have thunk I would find this so inelipensabsd.


posted by: W9pgJPcoll (ni4ft42nvar(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Také už vyhlížíte dobu dovolených a přemýšlíte o tom, kam byste vyrazili za odpočinkem? Pokud vás lákají wellness pobyty, nemusíte se ohlížet pouze po tuzemsku. Velmi lákavou destinací pro wellness pobyty v cizině je Maďarsko.

Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

Blíží se konec roku. A s ním přichází i čas odpočinku. Za letošek jste jistě udělali kus práce a právě proto je dobré nechat své tělo trochu uvolnit a dopřát mu regeneraci, abyste v novém roce byli opět v plné formě. Pro ty z vás, kteří si chtějí odpočinout mimo domov, přinášíme tip v podobě wellnes…


Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Zdravotní problémy mnoha lidem prakticky nedovolují vycestovat na dovolenou do zahraničí. Let k moři by pro ně byl příliš náročný a jejich organismu by spíše takováto dovolená přitížila. Co ale dělat, kdy chce člověk na dovolenou a nemůže ze zdravotních důvodů někam do zahraničí? I u nás doma je pře…

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Cestování do zahraničí za wellnes pobyty se stalo zejména v posledních letech velkým hitem. Lidé si na dovolené chtějí užít více než jen koupání, pobyt na sluníčku a odpočinek v hotelu. Vyžadují také nadstandardní služby. A právě wellness procedury jsou tím, co turistům umožňuje si dovolenou užít je…