verze pro tisk

Relaxujte na Slovácku

28. říjen 2011 Relaxujte na Slovácku

Slovácko je kouzelnou částí naší republiky. Rozprostírá se mezi městy Břeclav až Zlín. Také v tomto kraji leží několik významných lázeňských měst. Celá oblast je bohatá na památky, z nichž některé pocházejí z doby lovců mamutů. Dnes se ale zaměříme na odpočinek a relaxaci. A tohle si můžete užít v Lázních Hodonín.

Vyhlášená jodobromová voda

Lázně Hodonín se mohou pyšnit nejkvalitnější jodobromovou vodou v celé Evropě. Voda je nazývána solankou, protože je málo mineralizovaná, ale má vysoký obsah soli. Pochází z vrtů hlubokých téměř dva kilometry. Díky této solance se v Lázních Hodonín specializují na onemocnění pohybového aparátu. Jodobromová voda má neocenitelné účinky na cévní a neurologické ústrojí. Rovněž se používá při chorobách dýchacích cest.

Lázeňské pobyty

V lázních Hodonín si na své přijdete jak při týdenním pobytu, tak i jen pokud máte volno pouze o víkendu. Nabídka procedur a relaxačních či zdravotních pobytů je široká, a vy si tak snadno můžete vybrat ten pravý pro vás. Pokud si nebudete jisti, můžete svou představu konzultovat se zdravotnickým personálem lázní. Na co se tedy můžete těšit?

  • Ozdravný týden na Slovácku
  • Zdraví ve vinařské oblasti
  • Regenerační týden pro ženy
  • Hodonínský týden pro seniory

Speciální sváteční pobyty

Lázně Hodonín připravily několik speciálních pobytů v období předvánočního shonu a také na ukončení letošního roku. Přijeďte tedy na:

  • Předvánoční radovánky (sedmidenní pobyt, během kterého si užijete bylinnou koupel, 2x masáž, 1x masáž lávovými kameny, suché uhličité koupele a další)
  • Prskavku zdraví (pětidenní pobyt s konopnou a bylinnou koupelí, aroma masážemi)
  • Hodonínské silvestrování (pětidenní pobyt s procedurami, doplněný speciálními kulturními programy)
FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Podzimní splín nemá šanci. Relaxujte v lázních Bardejov

Podzimní splín nemá šanci. Relaxujte v lázních Bardejov

Tak to vypadá, že se s námi léto brzo definitivně rozloučí. Přichází podzim, brzo se posunou hodinky a den se opět zkrátí. Nedostatek sluníčka v některých z nás vzbuzuje deprese, špatnou náladu, únavu. Jak se těmto stavům bránit? Nechte všechno stát a jeďte načerpat novou energii do lázní Bardejov.