verze pro tisk

Romantický víkendový pobyt

18. květen 2012 Romantický víkendový pobyt

Potřebujete si odpočinout, ale máte na to pouhý víkend? Nebo chcete oslavit výročí či narozeniny, udělat radost přátelům, rodičům nebo jiným příbuzným? Potom jsou tu pro vás krátkodobé výlety do přírody, wellness zájezdy, víkendy v lázních či na historických městech. Vhodný víkendový pobyt můžete vybrat tak, že budete hledat stránky jednotlivých hotelů v oblasti, do které chcete jet, nebo můžete využít nabídek různých agentur, které se na organizování takovýchto zájezdů specializují.

Tyto víkendové pobyty bývají pořádány skutečně pro všechny. Na výlet můžete vyrazit s celou rodinou, tedy i s dětmi, pro které bývá přichystán speciální program – návštěvy ZOO, historických památek, aquaparků a pro ty nejmenší jsou přichystány různé pohádkové domečky. V případě, že chcete nechat děti doma či u babičky a využít nabídky pobyty pro dva, i tak jsou tu pro vás zajímavé alternativy. Kupříkladu můžete vyjet s kamarádkou a dva dny se nechat rozmazlovat a opečovávat v lázních, stejně tak ale můžete zažít aktivní víkend – půjčit si kola a vyjet na projížďku po okolí, zahrát si šipky, či kulečník, toužíte – li pak po něčem méně tradičním, jsou tu pro vás gurmánské zájezdy či cesty za pivem v Plzni. Stejně tak ale můžete jet jen s partnerem či partnerkou a užít si romantický víkend, nebo víkend pro dva třeba někde na zámečku, v nabídce ale najdete třeba víkendový pobyt ve středověku v hotelu kousek od Prahy – na recepci vás uvítá žebrák, mrzutý mnich nebo čarodějnice, kteří vás nechají přespat ve středověkých pokojích, kde vás po nocích budou strašit místní strašidla. Nicméně se ale není třeba bát, naopak se můžete těšit na naprosté odtržení od každodenní reality. Pokud ale myslíte, že toto pro vás není, i přes to stojí za to hledat a najít ten správný pobyt na víkend případně wellnes pobyt pro vás, ze kterého se vrátíte odpočatí, spokojení a šťastní.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Víkendový pobyt v Mariánských lázních

Víkendový pobyt v Mariánských lázních

Wellness. Kdo by neznal toto doslova magické slůvko, které se dostává v poslední době do našeho podvědomí čím dál tím víc. Uvažujete také o velmi příjemně stráveném víkendu, kdy se vám věnuje spousta lidí a necháváte se rozmazlovat úžasnými procedurami?

Kam do Řecka: Romantický ostrov Santorini

Kam do Řecka: Romantický ostrov Santorini

Maličký ostrůvek Santorini není typickou řeckou turistickou destinací. Většina z nás ho zná jako fakultativní výlet některé z cestovních kanceláří. Ale i Santorini má svoje kouzlo. Skvělou dovolenou si tady užijí zejména ti, kteří stojí o krásný, klidný kout, a milují divokou, nespoutanou přírodu.


Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

Neváhejte a vypravte se na malou dovolenou během jednoho víkendu. Nejrůznější víkendové pobyty jsou pro to jako stvořené a začínající slunečné dny jako by vyzývaly k tomu, abyste neseděli doma, ale vyrazili alespoň na krátkou cestu z dobu za krásami vlasti i zbytku světa, odpočinkem, sportem, romant…

Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

Blíží se konec roku. A s ním přichází i čas odpočinku. Za letošek jste jistě udělali kus práce a právě proto je dobré nechat své tělo trochu uvolnit a dopřát mu regeneraci, abyste v novém roce byli opět v plné formě. Pro ty z vás, kteří si chtějí odpočinout mimo domov, přinášíme tip v podobě wellnes…