verze pro tisk

Skvělé možnosti wellness na Slovensku

14. červenec 2014 Skvělé možnosti wellness na Slovensku

Odpočinek lze dnes řešit mnoha různými způsoby. Jedním z nejoblíbenějších je v každém případě volba nějaké wellness aktivity. Ubytování ve stylu wellness je na Slovensku na velmi vysoké úrovni a rozhodně je možné volit z celé řady takto koncipovaných hotelů a penzionů. Vybírat si můžete klidně z celé řady slovenských lokalit. Buďme ale konkrétnější a podívejme se na některá místa na Slovensku poněkud podrobněji.

Začít bychom mohli obcí Senec. Zdejší Slnečné jazerá jsou jedním z nejfrekventovanějších cílů letní dovolené na Slovensku vůbec. Jestliže se budete chtít okoupat přímo v přírodní v areálu těchto jezer, pak máte jedinečnou šanci. Zvolit si tady moderní wellness hotel taky není nijak náročná, poněvadž ubytovacích kapacit tohoto charakteru se tady nachází poměrně hodně. Využít samozřejmě budete moci i zdejšího aquaparku a jiných možností, jež Senec nabízí.

Naším dalším tipem na ubytování s wellness aktivitami jsou Horné Saliby. Tato obec nedaleko hlavního města Slovenska nabízí zajímavý uzavřený wellness areál s venkovním i vnitřním bazénem. Součástí celého komplexu je mimo jiné i velký tobogán a různé wellness procedury typu perličkových koupelí anebo bazénu s opravdu horkou vodou.

Jestliže chcete najít zajímavé ubytování okolo Bánské Štiavnice, pak můžete klidně využít hotel Štiavnica poskytující kvalitní ubytování za solidní ceny. Ostatně na webu www.salamandra.sk si můžete klidně o tomto hotelu přečíst více a v případě potřeby si klidně i objednat ubytování v něm. K wellness dovolené patří stoprocentně i některé wellness doplňky. Typický je třeba wellness protein, který si můžete klidně objednat přímo v některé z ubytovacích kapacit. Informaci o tomto proteinu najdete třeba tady . Služby tohoto proteinu mohou být zcela jistě užitečné.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3.67 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

IVaM3VJvb6

sobota, 28. leden 2017
09:16

It's great to read something that's both enjoyable and provides prgatamisdc solutions.


posted by: IVaM3VJvb6 (qe19d07t(a)outlook.com) [Odpovědět]

Čtěte také...

Ubytování v soukromí Jeseníky s možností wellness

Ubytování v soukromí Jeseníky s možností wellness

Různorodá oblast na východě České republiky – to je horská oblast Jeseníky. V zimě sem můžete vyrazit na lyže, v létě potom Jeseníky nabízejí možnost výletů do horských městeček a za čistou přírodou. Ubytování Jeseníky nabízí hotel Vidly, stavení jako z pohádky ležící na severním úpatí hory Praděd.

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Cestování do zahraničí za wellnes pobyty se stalo zejména v posledních letech velkým hitem. Lidé si na dovolené chtějí užít více než jen koupání, pobyt na sluníčku a odpočinek v hotelu. Vyžadují také nadstandardní služby. A právě wellness procedury jsou tím, co turistům umožňuje si dovolenou užít je…


Pohodové ubytovaní a dovolená na Slovensku

Pohodové ubytovaní a dovolená na Slovensku

Dovolená na Slovensku je bezesporu krásná. Slovensko je zemí, která se může pochlubit celou řadou jak přírodních, tak i kulturních krás. Užívat si tady lze prakticky všeho možného. V první řadě bychom mohli jmenovat mnohé možnosti koupání se v termálních bazénech. Krásné jsou ale i vysokohorské túry…

Možnosti výletů na ostrově Fuerteventura

Možnosti výletů na ostrově Fuerteventura

Ostrov Fuerteventura je největrnějším ostrovem z celých Kanárských ostrovů. To ale nemění nic na faktu, že jej navštěvuje stále více lidí. Krásné pláže s nespočetným množstvím možností trávení volného času lákají mnohem více návštěvníků. Fuerteventura ovšem není pouze ostrovem, na kterém byste jen v…