verze pro tisk

Úžasné Františkovy Lázně

14. srpen 2012 Úžasné Františkovy Lázně

Léčba nejrůznějších zdravotních problémů či jen dlouhý a nerušený odpočinek v klidném a pohodlně příjemném prostředí. To je lázeňský dům Luna ve Františkových lázních, nacházejících se v západočeském cípu naší republiky.

Rovinatá krajina Františkových Lázní nabízí klientům a pacientům příjemné prostředí parků, lesoparků a typické lázeňské architektury. Těšit se zde můžete jak na příjemný odpočinek a relaxaci, tak dostatek léčebných procedur, takže se domů vrátíte jako znovuzrození.

LUNA Františkovy Lázně jsou lázeňským domem, jenž klientele nabízí celkem tři příjemné budovy přímo v kolonádě. O klienty domu se starají zkušení, profesionální odborníci v nově zrekonstruovaném balneocentru. Péče je zaměřena hlavně na pacienty trpící onemocněními srdce a cév, stejně tak se zde léči lidé s nemocemi pohybového aparátu, dýchacích cest či s gynekologickými nebo metabolickými onemocněními.

V široké nabídce procedur Františkových lázní najdete především využití ložisek přírodních léčivých zdrojů – těšit se tedy můžete na slatinné zábaly, minerální prameny v podobě pitných kůr, inhalací a minerálních koupelí či zřídelní plyny. Dále se pak můžete těšit na uhličité, perličkové nebo vířivé koupele, stejně tak vás mohou zaujmout podvodní masáže nebo třeba oxygenoterapie.

Lázeňský dům Františovy Lázně nenabízí pouze lázeňské pobyty, využít můžete i nabídky wellness. Vybírat můžete mezi několika zajímavými relaxačními, rehabilitačními i lázeňskými balíčky, mezi kterými je například Spa Relax či pobytový balíček Senior – vždy záleží jen na tom, co od svého výletu do Františkových lázní očekáváte.

Mimo to lázeňský dům nabízí také možnost dokoupit volně prodejné lázeňské procedury, hotelové ubytování a pro klienty všech českých pojišťoven také komplexní a příspěvkové lázeňské pobyty.

Jak lázeňský dům Luna, tak Františkovy lázně samotné tak jsou vynikajícím místem pro každého, kdo chce pocítit úlevu od svých zdravotních obtíží či pro ty, kteří si postě jen chtějí odpočinout od svého hektického života. Nebojte se tedy být také jedněmi z těch, kteří do tohoto příjemného a krásného prostředí přijeli na pár dní a alespoň na chvíli zapomněli na všednost, aby se do ní vrátili odpočatí a plní sil.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pravé pivní lázně v Chodové Plané

Pravé pivní lázně v Chodové Plané

Cítíte se unaveni, a potřebujete si odpočinout a nabrat nové síly? Rádi byste ale vyzkoušeli něco nového, než masáže, sauny nebo solné jeskyně? Máte rádi pivo? Pak vyzkoušejte pivní lázně v Chodové Plané.

Lázně Luhačovice a tamější odpočinek a ubytování

Lázně Luhačovice a tamější odpočinek a ubytování

Kdo by neznal kouzelné městečko Luhačovice, ležící na jihovýchodě Moravy, které je známé především svými proslulými lázněmi. Leží asi dvacet pět kilometrů od Zlína v krásném údolí, jež stojí zcela určitě za návštěvu. Luhačovice se řadí mezi největší lázeňské komplexy u nás. Léčit se sem jezdí lidé s…


Lázně Bohdaneč - nechte se hýčkat

Lázně Bohdaneč - nechte se hýčkat

Máte toho přes rok dost a během své dovolené si chcete skutečně odpočinout? Nechat se rozmazlovat a hýčkat, nemuset se o nic starat a myslet jen na sebe? K moři vás to neláká, a horské túry nejsou nic pro vás? Zůstaňte v Čechách, a vydejte se do Lázní Bohdaneč. Užijete si wellness procedur a výletů …

Bükfürdo: Prvotřídní maďarské lázně

Bükfürdo: Prvotřídní maďarské lázně

Bolí vás záda z neustálého sezení u počítače? Nebo klouby či kolena z poslední dovolené na lyžích? Máte potíže s trávením? Se všemi těmito problémy vám mohou pomoci blízké maďarské lázně Bükfürdő! Co vše zde najdete?