verze pro tisk

V lázních Harkány se zbavíte stresu i bolestí

14. duben 2011 V lázních Harkány se zbavíte stresu i bolestí

Myslíte si, že se nedá zbavit bolestí bez léků? Termální voda v proslulých maďarských lázních Harkány však má doslova zázračné účinky! Podívejte se, na jaké zdravotní obtíže vám pomůže a jakých wellness procedur si zde můžete užívat.

Termální voda v lázních Harkány je světovým unikátem

Celoročně otevřené a nově zrekonstruované lázně Harkány se nacházejí na jihozápadě Maďarska nedaleko města Pécs, v němž na vás dýchne atmosféra Orientu. Kromě osvěžujících procedur si v Harkány užijete nádherné přírodní prostředí s téměř středomořským podnebím, což vám dozajista pomůže zbavit se stresu.

Zdejší termální prameny (známé již od roku 1823) jsou naprosto unikátní – jako jediné na světě totiž obsahují síru, která je v nich rozpuštěna ve formě plynu. Ta se pak velmi rychle vstřebá do vašeho těla, kde urychluje látkovou výměnu. Léčivá voda hojí například záněty kloubů, strnutí kloubů po chronických zánětech či strnutí svalů, pomůže při rehabilitaci po úrazech, při onemocnění dnou, ischiasem nebo při gynekologických potížích. Jako pitná kúra léčí například zánět mandlí či v případě nemocí žlučníku a jater.

Harkány nabízí relaxační nebo wellness pobyty

V lázních najdete venkovní i vnitřní bazény, vířivku, masáže, saunu, kadeřnictví i kosmetiku, pro děti je pak k dispozici brouzdaliště, tobogán a dětské hřiště. Termální voda v bazénech má teplotu 34–36 °C, plavci se mohou vydovádět v klasickém bazénu s normální vodou o teplotě 24–27 °C.

Chcete-li vyrazit do Harkány na více dní, relaxační pobyt vás vyjde od 500 Kč/noc výše, rekreační pobyt od 680 Kč/noc výše a víkendový wellness pobyt zhruba od 1 000 Kč/noc výše. Samotné hotelové ubytování seženete od 960 Kč/noc a lázeňský pobyt cca od 1 675 Kč/noc.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Zdravotní problémy mnoha lidem prakticky nedovolují vycestovat na dovolenou do zahraničí. Let k moři by pro ně byl příliš náročný a jejich organismu by spíše takováto dovolená přitížila. Co ale dělat, kdy chce člověk na dovolenou a nemůže ze zdravotních důvodů někam do zahraničí? I u nás doma je pře…

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Už se nemůžete dočkat, až se zbavíte každodenního stresu a konečně vyrazíte na vytouženou dovolenou někam k moři? Pakliže si chcete skutečně užít a vyvarovat se jakéhokoliv stresu a napětí, pak doporučuji pro letní dovolenou zvolit Kanárské ostrovy.


Víkendový pobyt v Mariánských lázních

Víkendový pobyt v Mariánských lázních

Wellness. Kdo by neznal toto doslova magické slůvko, které se dostává v poslední době do našeho podvědomí čím dál tím víc. Uvažujete také o velmi příjemně stráveném víkendu, kdy se vám věnuje spousta lidí a necháváte se rozmazlovat úžasnými procedurami?

Podzimní splín nemá šanci. Relaxujte v lázních Bardejov

Podzimní splín nemá šanci. Relaxujte v lázních Bardejov

Tak to vypadá, že se s námi léto brzo definitivně rozloučí. Přichází podzim, brzo se posunou hodinky a den se opět zkrátí. Nedostatek sluníčka v některých z nás vzbuzuje deprese, špatnou náladu, únavu. Jak se těmto stavům bránit? Nechte všechno stát a jeďte načerpat novou energii do lázní Bardejov.