verze pro tisk

Víkendové pobyty pro vás

11. květen 2012 Víkendové pobyty pro vás

Silnou touhu odpočinout si od práce, rodiny, dětí, starostí a vůbec našeho uspěchaného světa asi pocítí občas každý. Často ale není čas nebo prostor odjet pryč na delší dobu. Přesto ale není třeba si zoufat. Hotely a lázně se totiž předhánějí v tom, aby nabídly co nejluxusnější a nejpříjemnější víkendové pobyty . Těch si můžete užít třeba jen ve dvou, ale také s celou rodinou. Takto můžete oslavit narozeniny dětí či své, oslavit s partnerkou nebo partnerem výročí, stejně tak ale můžete vyrazit na víkend někam pryč jen abyste někde v klidu a bezpečí lenošili a někdo se pro změnu staral o vás.

Vybrat si můžete tak, že se budete dlouze proklikávat nabídkou hotelů, zámků a lázní ve svém okolí nebo můžete využít nabídek nejrůznějších agentur a firem, které takovéto wellnesové, relaxační či romantické pobyty organizují. Takto můžete udělat radost sobě, svým rodičům nebo přátelům – v nabídce jsou nejen pobyty pro mladé páry, ale také nejrůznější lázeňské a relaxační pobyty pro seniory nebo zájezdy s wellness programem pro ženy. Pobyt můžete koupit pro sebe a svou rodinu, ale také jako dárkový certifikát pro své blízké. Výběr je tedy opravdu široký a proto si vybere každý.

Podívat se můžete do nejrůznějších českých nebo třeba slovenských měst, či vesnic. To správné lenošení a relax nabízejí wellness pobyty , v nabídce jsou třeba ajurvédské relaxační programy, během kterých si můžete užít masáží zad či hlavy. Pokud si ale myslíte, že pro ajurvéda pro vás není, můžete využít nabídek aktivních pobytů na horách nebo v blízkosti fitness center, čokoládových balíčků s čokoládovými zábaly a lázněmi, léčebných víkendů s různými rašelinovými či třeba slatinovými zábaly nebo si třeba dopřát romantického pobytu na zámku, v lázních nebo vyrazit na dobrodružnou cestu s dotekem historie.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Ty nejlepší víkendové pobyty

Ty nejlepší víkendové pobyty

Nemáte čas na to vyrazit na delší dovolenou, ale opravdu si potřebujete alespoň trochu odpočinout? Nemusíte si nikterak zoufat, nabízejí se totiž nejrůznější víkendové pobyty, které navíc a ještě k tomu můžete získat s velice výhodnou slevou.

Nejen víkendové pobyty se slevou

Nejen víkendové pobyty se slevou

Slevové portály se na českém internetu rozrostly jako houby po dešti. Což je ale dobře, protože se předhánějí jeden přes druhého, který nabídne více služeb a zboží za výhodnějších podmínek – klient si takto může plnit své sny a ještě k tomu výhodně.


Relaxační pobyty: co na nich nesmí chybět

Relaxační pobyty: co na nich nesmí chybět

Příjemný pobyty spojený se relaxací je dnes jedním z nejmodernějších hitů dovolených, které je možné najít v celé řadě katalogů. Pokud se chystáte některý z takovýchto pobytů vybrat, pak je ideální soustředit se na to, co je vlastně jeho součástí.

Wellness pobyty v Lázních Lednice

Wellness pobyty v Lázních Lednice

Lázně Lednice se nacházejí v krásném a romantickém prostředí Lednicko-Valtického areálu. Jsou to naše nejmladší lázně. Mnoho klientů sem jezdí strávit dovolenou, protože okolí příroda Pálavy má hodně co nabídnout. Lázně Lednice léčí pomocí jodobromové vody zejména potíže gynekologického charakteru, …