verze pro tisk

Víkendový pobyt v Mariánských lázních

21. prosinec 2011 Víkendový pobyt v Mariánských lázních

Wellness. Kdo by neznal toto doslova magické slůvko, které se dostává v poslední době do našeho podvědomí čím dál tím víc. Uvažujete také o velmi příjemně stráveném víkendu, kdy se vám věnuje spousta lidí a necháváte se rozmazlovat úžasnými procedurami? V nabídce je opravdu obrovské množství možností, jak takto příjemně strávit víkend. Podívejte se proto na webové stránky spa.cz, které jsou přímo stvořeny pro tento výběr.

Podívejte se, co vám tento odborník na lázně a wellness doporučuje. Koukněte se například na nabídku, která skýtá víkendové pobyty. Vybírat můžete z opravdu široké nabídky a to ze šesti států střední Evropy. V tomto případě se jedná o lázeňské a wellness pobyty. V nich je vždy zahrnuta perfektní relaxace. Vyberte si takový pobyt, který bude vašemu srdci nejbližší.

Například Mariánské lázně. Objednejte si některý z wellness balíčků právě do tohoto kouzelného města, které je celosvětově známé. Vždyť toto kouzelné město se může pyšnit druhou příčkou největších lázeňských měst. Navíc je to jedno z nejkrásnějších evropských lázeňských míst, které nezůstává pozadu, ani co se nádherné přírodní scenérie týká. Slavkovský les, který velmi známé Mariánské lázně obklopuje, je bohatý na minerální léčivé prameny.

Pro všechny, kteří by se rádi pokochali opravdu krásnou přírodou a chtěli by strávit víkend v Mariánských lázních, jsou připraveny různé wellness balíčky. Využijte proto této jedinečné možnosti a nechte se rozmazlovat v jedněch z nejkouzelnějších lázní. Anebo věnujte takovýto balíček někomu ze svých nejbližších pod stromeček. Vždyť nejkrásnější svátky v roce už doslova klepou na dveře. Udělejte radost opravdu úžasným dárkem, který musí potěšit naprosto každého.

Wellness balíček do dvě sta let starých lázní je připravený pro každého, kdo umí využít perfektní relaxace. Buďte mezi nimi i vy a odpočiňte si v luxusním a velmi příjemném prostředí Mariánských lázní.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Romantický víkendový pobyt

Romantický víkendový pobyt

Potřebujete si odpočinout, ale máte na to pouhý víkend? Nebo chcete oslavit výročí či narozeniny, udělat radost přátelům, rodičům nebo jiným příbuzným? Potom jsou tu pro vás krátkodobé výlety do přírody, wellness zájezdy, víkendy v lázních či na historických městech.

Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Zdravotní problémy mnoha lidem prakticky nedovolují vycestovat na dovolenou do zahraničí. Let k moři by pro ně byl příliš náročný a jejich organismu by spíše takováto dovolená přitížila. Co ale dělat, kdy chce člověk na dovolenou a nemůže ze zdravotních důvodů někam do zahraničí? I u nás doma je pře…


V lázních Harkány se zbavíte stresu i bolestí

V lázních Harkány se zbavíte stresu i bolestí

Myslíte si, že se nedá zbavit bolestí bez léků? Termální voda v proslulých maďarských lázních Harkány však má doslova zázračné účinky! Podívejte se, na jaké zdravotní obtíže vám pomůže a jakých wellness procedur si z

Wellness pobyty v Lázních Lednice

Wellness pobyty v Lázních Lednice

Lázně Lednice se nacházejí v krásném a romantickém prostředí Lednicko-Valtického areálu. Jsou to naše nejmladší lázně. Mnoho klientů sem jezdí strávit dovolenou, protože okolí příroda Pálavy má hodně co nabídnout. Lázně Lednice léčí pomocí jodobromové vody zejména potíže gynekologického charakteru, …