verze pro tisk

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

14. leden 2016 Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Také už vyhlížíte dobu dovolených a přemýšlíte o tom, kam byste vyrazili za odpočinkem? Pokud vás lákají wellness pobyty, nemusíte se ohlížet pouze po tuzemsku. Velmi lákavou destinací pro wellness pobyty v cizině je Maďarsko.

Maďaři mají z hlediska lázeňství co nabídnout

Proč zrovna Maďarsko? Podobně jako Česká republika je tom velmi dobře co se týče lázeňství. Jeho tradice sahá hluboko do minulosti. Je to dáno nejen příznivými klimatickými podmínkami, ale i přítomnosti léčivých vod a pramenů. V dnešní době se navíc přidávají různé wellness procedury. V hotelech nechybějí fitness centra, bazény, vířivky a mnoho dalších atrakcí, které zákazníkům jejich lázeňské pobyty výrazně zpříjemňují.

Jako příklade uvedu lázně ve městě Bük. Toto relativně malé městečko má bohatou lázeňskou historii. Je zde několik špičkových hotelů, které se přímo specializují na wellness.

Díky Slevotéce vás pobyt v Maďarsku i jinde vyjde na pár stovek

Nyní máte možnost si vyjet na klasické či romantické pobyty do Maďarska za velmi příznivé ceny. Jak je to možné? S nabídkou přichází známý slevový portál Slevotéka.cz.

Slevotéka vůbec jako první v České republice přišla s nabídkami na víkendové pobyty a zážitky. V současné době už nabízí i pobyty v zahraničí, a to právě i v Maďarsku ve formě wellness a lázeňských pobytů.

Na Slevotéce si jednoduše zakoupíte voucher, který pak následně v daném hotelu uplatíte. Princip je stejný jako v případě jiných nákupů slevových voucherů, na které jste jistě už z předchozích let zvyklí. Za zmínku stojí, že právě nyní je v nabídce pobyt v maďarském Büku, kde na vás čeká bohatý program, díky němuž se i po pouhých několika dnech budete cítit jako znovuzrození.

Kromě Maďarska samozřejmě Slevotéka nabízí i mnoho dalších destinací. Najdete zde například i vouchery na eurovíkendy ve známých evropských městech, jako jsou Paříž, Benátky, Řím a další. Vše za ceny, které vám nikdo jiný nemůže garantovat.

Komerční sdělení

-pla-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

Neváhejte a vypravte se na malou dovolenou během jednoho víkendu. Nejrůznější víkendové pobyty jsou pro to jako stvořené a začínající slunečné dny jako by vyzývaly k tomu, abyste neseděli doma, ale vyrazili alespoň na krátkou cestu z dobu za krásami vlasti i zbytku světa, odpočinkem, sportem, romant…

Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

Blíží se konec roku. A s ním přichází i čas odpočinku. Za letošek jste jistě udělali kus práce a právě proto je dobré nechat své tělo trochu uvolnit a dopřát mu regeneraci, abyste v novém roce byli opět v plné formě. Pro ty z vás, kteří si chtějí odpočinout mimo domov, přinášíme tip v podobě wellnes…


Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Zdravotní problémy mnoha lidem prakticky nedovolují vycestovat na dovolenou do zahraničí. Let k moři by pro ně byl příliš náročný a jejich organismu by spíše takováto dovolená přitížila. Co ale dělat, kdy chce člověk na dovolenou a nemůže ze zdravotních důvodů někam do zahraničí? I u nás doma je pře…

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Cestování do zahraničí za wellnes pobyty se stalo zejména v posledních letech velkým hitem. Lidé si na dovolené chtějí užít více než jen koupání, pobyt na sluníčku a odpočinek v hotelu. Vyžadují také nadstandardní služby. A právě wellness procedury jsou tím, co turistům umožňuje si dovolenou užít je…