verze pro tisk

Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

1. prosinec 2014 Wellness pobyt ve Frýdlantu: Využijte cenově výhodné balíčky

Blíží se konec roku. A s ním přichází i čas odpočinku. Za letošek jste jistě udělali kus práce a právě proto je dobré nechat své tělo trochu uvolnit a dopřát mu regeneraci, abyste v novém roce byli opět v plné formě. Pro ty z vás, kteří si chtějí odpočinout mimo domov, přinášíme tip v podobě wellness pobytu v útulném hotelu Antonie ve Frýdlantu.

Relaxační pobyty v tomto hotelu v severních Čechách vám umožní dopřát si ten pravý odpočinek. Během pár dní, které zde strávíte, si užijete nejen komfortního ubytování, ale také nejrůznějších wellness procedur, které tento hotel svým klientům nabízí.

2 dny plné zábavy a relaxace

Využijte speciálních balíčků na víkendové wellness pobyty. Za dva dny si díky nim užijete spoustu zábavy, ale zároveň také uděláte něco pro své zdraví. V rámci balíčků, které jsou koncipovány pro 2 osoby, máte zajištěn neomezený vstup do tamního komplexu, ve kterém se kromě bazénu nachází také finská sauna a whirlpool. Dále je v objektu k dispozici také sportovní areál, kde je krom fitness místnosti také kurt pro squash a badminton. Užijí si tak zde i sportovně založení lidé, kteří chtějí své volno trávit aktivním způsobem.

Frýdlant nabízí skvělé podmínky pro víkendový odpočinek

Frýdlant je malou obcí, která ale rozhodně má co nabídnout. Pakliže zrovna nebudete v bazénu či sauně, můžete navštívit tamní železniční muzeum či městské muzeum. Milovníci památek pak jistě rádi navštíví Frýdlantský zámek a hrad, které patří k dominantám celého regionu.

Kromě běžných balíčků na wellness pobyty je nyní v nabídce také speciální antistresový balíček za pouhých 799 Kč, který zahrnuje dvouhodinový pobyt v sauně a páře, dále pak bazén, masážní saunu a také masážní proceduru. Díky ní se budete cítit jako znovuzrození.

Pro více informací a možnost objednání wellness pobytu v hotelu Antonie ve Frýdlantu navštivte internetové stránky www.antoniehotel.cz.

::alt

Komerční sdělení

-pla-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 3.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

Nechejte se hýčkat, zkuste wellness pobyt

Neváhejte a vypravte se na malou dovolenou během jednoho víkendu. Nejrůznější víkendové pobyty jsou pro to jako stvořené a začínající slunečné dny jako by vyzývaly k tomu, abyste neseděli doma, ale vyrazili alespoň na krátkou cestu z dobu za krásami vlasti i zbytku světa, odpočinkem, sportem, romant…

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Wellness pobyt v zahraničí: Lákavým místem je Maďarsko

Také už vyhlížíte dobu dovolených a přemýšlíte o tom, kam byste vyrazili za odpočinkem? Pokud vás lákají wellness pobyty, nemusíte se ohlížet pouze po tuzemsku. Velmi lákavou destinací pro wellness pobyty v cizině je Maďarsko.


Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Dovolená v lázních: wellness pobyt v lázních Velichovky

Zdravotní problémy mnoha lidem prakticky nedovolují vycestovat na dovolenou do zahraničí. Let k moři by pro ně byl příliš náročný a jejich organismu by spíše takováto dovolená přitížila. Co ale dělat, kdy chce člověk na dovolenou a nemůže ze zdravotních důvodů někam do zahraničí? I u nás doma je pře…

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Dovolená ve wellness hotelu: příjemný odpočinek s mnoha wellness procedurami

Cestování do zahraničí za wellnes pobyty se stalo zejména v posledních letech velkým hitem. Lidé si na dovolené chtějí užít více než jen koupání, pobyt na sluníčku a odpočinek v hotelu. Vyžadují také nadstandardní služby. A právě wellness procedury jsou tím, co turistům umožňuje si dovolenou užít je…