verze pro tisk

Exotická dovolená - tipy kam vyrazit

15. únor 2012 Exotická dovolená - tipy kam vyrazit

Milujete liduprázdné kilometry se táhnoucí pláže pokryté jemným bílým pískem? Toužíte poznat historii a kulturu jiného kontinentu nebo vás prostě láká jen polehávání, odpočívání a srkání drinků na pobřeží? Ať už patříte mezi vyznavače jakékoliv zmíněné kategorie, exotická dovolená vás vždy dostane. Připravily jsme pro vás tipy kam vyrazit s ohledem na aktuální bezpečnost a oblibu lokalit.

Dubaj – město mnoha NEJ

Arabský emirát Dubaj patří tradičně k místům, kde nebudete věřit svým očím. Uvidíte tu architekturu táhnoucí se k nebesům a končící pod hranící 900 metrů nebo třeba budovu ve tvaru plachetnice. Do toho si budete moci zalyžovat v umělé hale s 5ti sjezdovkami, vyrazit za město do písečných dun nebo třeba navštívit jeden z několika největších vodních parků. Chcete-li ušetřit návštěvou emirátu Dubaj, objednávejte spíše Dubaj last minute zájezdy díky nimž lze ušetřit značné finanční prostředky.

Kuba a Dominikánská Republika

Kuba patří společně s Dominikánskou republikou mezi „dostupný karibik“. Tak se přezdívá dvěma destinacím, kam lze objednat zájezdy za poměrně slušné ceny. Destinace patří mezi bezpečné lokality a tudíž jsou mezi turisty velmi oblíbeny.

Kuba last minute zájezdy nabízejí možnost ubytování ve vyhlášeném letovisku Varadero, naopak poznávací zájezdy na Kubu vám zprostředkují zážitek v podobě návštěvy hlavního města Kuby Havany. Zde budete mít možnost poznat fascinující město zapsané na seznam kulturního dědictví UNESCO.

Dominikánská republika je neméně oblíbenou destinací. Rušná jsou především letoviska Punta Cana a Boca Chica s kilometry dlouhými písečnými plážemi, kde vyřádí jak jednotlivci, páry tak i celé rodiny s dětmi. Ve vnitrozemí pak můžete obdivovat například koloniální městečko Santo Domingo.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Pohodová exotická dovolená 2014

Pohodová exotická dovolená 2014

Letošní rok pomalu spěje k létu, a pokud ještě nemáte naplánovanou dovolenou, pak je určitě nejvyšší čas k tomu, abyste se po nějaké zajímavé dovolené poohlédli. Vybírat je pochopitelně možné z celé řady tuzemských i zahraničních lokalit. Pokud ale budete chtít najít skutečnou exotiku, pak byste se …

Exotická dovolená

Exotická dovolená

Udělejte si radost a zajeďte si po celém roce shonu a starostí na krásnou exotickou dovolenou, na kterou budete vzpomínat po zbytek života. Pokud chcete odjet, ale nechcete za svou dovolenou platit malé jmění, využijte populární last minute dovolenky.


Luxusní a exotická dovolená v Dubaji

Luxusní a exotická dovolená v Dubaji

Zapomeňte letos na evropské destinace a vyražte za luxusem a exotikou. Dnes už nejsou Spojené arabské emiráty destinací jen pro ty nejbohatší. Do emirátů každoročně míří stovky Čechů, protože dovolená se v SAE dá pořídit za rozumnou cenu. Nejvíce navštěvovaným emirátem je bezpochyby Dubaj se stejnoj…

Exotická dovolená, jedním slovem Seychely

Exotická dovolená, jedním slovem Seychely

Čas dovolené se nazadržitelně blíží a pokud nechcete vybírat cíl vaší cesty na poslední chvíli, můžete se nechat inspirovat. Jestliže vás nelákají tradiční destinace, můžete vyzkoušet trochu exotiky. Výbornou volbou budou v každém případě Seychely. Úředně se jedná o republiku, i když trochu nezvyklo…