verze pro tisk

Kam za zábavou na Kanárských ostrovech

18. březen 2013 Kam za zábavou na Kanárských ostrovech

Když se řekne sousloví Kanárské ostrovy, tak se mnohým lidem vybaví místo, o němž jsou přesvědčeni, že jej nikdy na vlastní kůži nezažijí. Opak ale dnes může být pravdou, jelikož Kanárské ostrovy už dávno nepatří mezi snobské a nedostupné lokality, kam by se nebylo možné za solidní finanční prostředky dostat. Chcete-li strávit svou dovolenou opravdu v teple, pak není na co čekat a váhat. Kanárské ostrovy jsou z hlediska počasí, které tady celoročně vládne jedinečné a sluníčka nebídnou svým návštěvníkům skutečně dostatek.

Volba cestovní kanceláře

Důležitá je volba cestovní kanceláře, která může být rozhodující z mnoha pohledů. Typické je ovšem hlavně finanční hledisko. Třeba tiptravel.sk umí poskytnout naprosto jedinečné podmínky pro zájezdy mířící právě sem. Například last minute pobyty na Kanárských ostrovech nebo last minute Hurghada 2013 mohou vyjít zájemce skutečně levně. Vyrazit se sem dá přitom kdykoli v průběhu roku dle vlastní volby konkrétního turisty. Mnohdy se ale lidé rozhodují především pro zimní měsíce, kdy u nás panuje nevlídné klima. Kanárské ostrovy jsou skvělé pro ty, kteří milují aktivní dovolenou nestrávenou jen u mořských břehů. Aktivit se tady mohou zúčastnit všichni, a to v různém provedení. Velmi příjemné mohou být romantické vyjížďky na koních. Z koňského hřbetu je pohled na okolí Kanárských ostrovů dokonalý.

Pobyty na Kanárských ostrovech

Mnozí domorodí obyvatelé jsou velmi příjemní a většinou nepotřebujete ani tlumočení , abyste se s nimi nějakým způsobem dorozuměli. K dispozici je tady i dostatečné množství skal, takže horolezci mají na Kanárských ostrovech taktéž zelenou. Klidně si může zájemci prohlédnout i některá zajímavá místa lákající svou přírodní jedinečností. Pokud se vám nestane nějaká nepříjemnost v podobě toho, že ztratíte své krásné pouzdro na mobil s nějakým moderním typem přístroje či peněženku, pak jistě oceníte jakékoli pobyty na Kanárských ostrovech.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Který z Kanárských ostrovů je ten pravý pro vaši dovolenou?

Který z Kanárských ostrovů je ten pravý pro vaši dovolenou?

Ostrovy věčného jara, jak jsou Kanárské ostrovy také nazývány, jsou jedním z nejoblíbenějších míst naší planety, kam jezdíme na dovolenou. Toto souostroví tvoří sedm hlavních ostrovů a mnoho dalších menších ostrůvků. Je to autonomní oblast Španělska. Kanárské ostrovy jsou místem, kde si na své přijd…

Kam za zábavou a relaxací: Akvapark Tatralandia

Kam za zábavou a relaxací: Akvapark Tatralandia

Máte pár dní volna a přemýšlíte, kam vyrazit s rodinou? Co takhle do akvaparku? A když na pár dní do akvaparku, tak do pořádného! Parádní vodní svět najdete u našich slovenských sousedů – Akvapark Tatralandia. Co vše zde na vás čeká?


Kam za zábavou v letovisku Baška Voda

Kam za zábavou v letovisku Baška Voda

Dovolená v Chorvatsku již patří pro obyvatele české republiky k nejtradičnějším. Není se čemu divit, jelikož Chorvatsko je krásnou zemí nabízející skutečně zajímavé lokality. Jednou z nich je bezesporu i oblast okolo letoviska Baška Voda. To se nachází zhruba 10 kilometrů severovýchodně od Makarské.…

Gyula: Za relaxací i zábavou do hradních lázní

Gyula: Za relaxací i zábavou do hradních lázní

Přemýšlíte, že byste si letos zajeli na dovolenou do Maďarska? Pak jistě neprohloupíte, když navštívíte některé z vyhlášených lázní. Vynikající relaxační a léčebné účinky termálních pramenů spojené se zajímavým prostředím najdete v lázních v Gyule.