verze pro tisk

Luxusní dovolená- Nejkrásnější Seychelské ostrovy

23. říjen 2011 Luxusní dovolená- Nejkrásnější Seychelské ostrovy

Máte v poslední době pocit, že jste v jednom kole? Máte tolik pracovních povinností a záležitostí, které musíte neodkladně zařídit? Co si konečně na pár dní odpočinout a vyrazit si za sluníčkem, nekonečným oceánem a těmi nejkrásnějšími plážemi světa? Ptáte se kam? No přeci na Seychelské ostrovy.

Tropická krása

Seychelské ostrovy jsou skutečným tropickým skvostem. Pokud se je rozhodnete navštívit, jistě vás překvapí netradiční a unikátní fauna a flóra, jakou můžete najít pouze tady. Seychely se dají charakterizovat naprosto nedotčenou přírodou a božským klidem, který přímo láká k odpočinku. Nádherné a čisté pláže jsou lemovány palmami a jsou omývány vodami Indického oceánu.

Nejkrásnější z ostrovů

Seychelské ostrovy jsou tvořeny z více než 150 ostrůvků, z nichž 3ostrovy patří k těm nejdůležitějším a nejnavštěvovanějším. Přesto je každý z nich jiný, jedinečný. Patří mezi ně ostrov Praslin, ostrov La Digue a ostrov Mahé.

Ostrov Praslin vám doporučuji, pokud patříte mezi milovníky unikátní přírody a rádi pozorujete zvláštní druhy fauny. Ostrov La Digue je vhodný zvolit v případě, že se aktivně zabýváte potápěním či si ho chcete vyzkoušet. Podmořský život je totiž v této části neopakovatelný. Ostrov Mahé je ze Seychelských ostrovů největší a zvolit by si ho měli především nároční lidé. Poskytuje totiž opravdu prvotřídní služby, ale na druhé straně zde nebudete mít tolik soukromí.

Kdy se na Seychely vypravit

Seychely nabízejí jednu nespornou výhodu. Celý rok zde totiž panují teploty kolem 30°C. Pokud dáváte přednost tropickým teplotám, zkuste se sem vypravit v březnu či v dubnu, kdy jsou teploty nejvyšší. Možná budete mít i příležitost zde prožít jeden z tropických dešťů.

Několik rad na závěr

Pokud nejste milovníky velkých hotelových komplexů, můžete si vybrat ze široké nabídky plantážních domků, které jako by vyšly z minulosti. Seychelské ostrovy jsou ostrovy plné překvapení, překrásné přírody, romantické atmosféry a odpočinku. Pokud se rozhodnete svoji dovolenou strávit právě zde, budete mít už napořád před očima nádhernou a nezapomenutelnou panenskou přírodu a nekonečně se rozprostírající bílé pláže.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení


Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Last minute zájezdy na Kanárské ostrovy: Dovolená bez stresu

Už se nemůžete dočkat, až se zbavíte každodenního stresu a konečně vyrazíte na vytouženou dovolenou někam k moři? Pakliže si chcete skutečně užít a vyvarovat se jakéhokoliv stresu a napětí, pak doporučuji pro letní dovolenou zvolit Kanárské ostrovy.

Luxusní a exotická dovolená v Dubaji

Luxusní a exotická dovolená v Dubaji

Zapomeňte letos na evropské destinace a vyražte za luxusem a exotikou. Dnes už nejsou Spojené arabské emiráty destinací jen pro ty nejbohatší. Do emirátů každoročně míří stovky Čechů, protože dovolená se v SAE dá pořídit za rozumnou cenu. Nejvíce navštěvovaným emirátem je bezpochyby Dubaj se stejnoj…


Nejkrásnější místa Moravského Krasu

Nejkrásnější místa Moravského Krasu

Chráněná krajinná oblast Moravský Kras je největší krasovou oblastí Čech. Oblast je chráněným územím již od roku 1953. Vápenec, který tuto oblast tvoří, vznikl již v prvohorách ze schránek mořských živočichů. Dochováno bylo mnoho důkazů o osidlení této oblasti člověkem neandrtálským. Většina lidí si…

Vyberte si luxusní dovolenou

Vyberte si luxusní dovolenou

Vydejte se na skutečně luxusní dovolenou. Když říkáme luxusní dovolená, máme na mysli skutečné nebe na zemi. Nádherné pláže, čisté moře, jedinečná příroda, luxusní služby a kompletní servis. Po celou dobu své dovolené se nebudete muset o nic starat. Vlastně jedinou vaší starostí bude užívat si svou …