verze pro tisk

Navštivte smyslné Buenos Aires!

14. červenec 2011 Navštivte smyslné Buenos Aires!

O Buenos Aires je známo, že málokterého návštěvníka nechává v klidu. Není to jen vášnivým tangem, které se zde zrodilo a i dnes se běžně tančí skoro v každém baru… Hlavní město Argentiny má zkrátka svou zvláštní uhrančivou atmosféru, díky které i vám rychle přiroste k srdci.

Buenos Aires si vás podmaní

Neopakovatelné kouzlo asi nejevropštějšího města v Jižní Americe je prostě třeba prožít na vlastní kůži. Argentinská metropole láká na tajuplné malebné uličky, útulné kavárny, široké bulváry, „oázy klidu“ v zelených parcích, rozmanitou kulturu a v neposlední řadě samozřejmě na bohatý noční život.

Pokud se tohoto jedinečného kulturního koktejlu nabažíte, můžete se vydat za poznáním do okolí. V rámci fakultativních výletů je možné navštívit třeba Fiesta Gaucha en Estancia, kde si „přičichnete“ k životu na argentinském venkově, či do uruguayského městečka Colonia del Sacramento (na seznamu UNESCO), které si do dnešních dnů zachovalo charakter portugalského koloniálního města ze 17. století.

Celý týden v okouzlujícím Buenos Aires

Do Buenos Aires se pohodlně přepravíte letadlem z Prahy nebo z Vídně a pak budete mít na poznávání celý týden. Po celou dobu pobytu vám bude k dispozici anglicky hovořící průvodce.

Cena za výlet do Buenos Aires je od 34 430 Kč/osoba a kromě zpáteční letenky a služeb průvodce dále zahrnuje ubytování na 5 nocí, snídaně, večeři a Tango Show, veškeré transfery a povinné pojištění. V ceně není zahrnuta odletová taxa z Argentiny (18 amerických dolarů), fakultativní výlety mimo program, spropitné v hotelu a průvodci, osobní výdaje, základní zdravotní pojištění a připojištění.

Nezapomeňte si také předem zjistit, jaké dokumenty budete při cestě do Argentiny potřebovat!

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!
Reklama

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Přidej na Seznam

Nenašli jste co jste hledali?

Napište nám a my rádi zařadíme další zajímavý článek!

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Buenos Aires: Město na březích Río de La Plata

Buenos Aires: Město na březích Río de La Plata

Zatoužili jste někdy po návštěvě největšího a nejrušnějšího města Argentiny - Buenos Aires? Chtěli jste vždy alespoň zahlédnout břehy Río de la Plata či na vlastní kůži vyzkoušet, jaké je tančit pravé argentinské tango? V mém dnešním článku se svého snu můžete alespoň dotknout.

Navštivte Český Krumlov

Navštivte Český Krumlov

Samozřejmostí je, že když se vydáte kamkoliv na dovolenou či výlet nebo pár dní volna, určitě budete chtít mít sehnané kvalitní ubytování někde poblíž míst, které chcete navštívit anebo přímo v centru dění. Český krumlov


Navštivte Africké Safari ve Dvoře Králové

Navštivte Africké Safari ve Dvoře Králové

Navštěvujete rádi zoologické zahrady? Nebo je vaším snem dovolená v srdci Afriky, kde si užijete to pravé safari? Na tento kontinent se dnes nevydáme, ale pravé safari na vás čeká i v naší republice. Stačí navštívit ZOO ve Dvoře Králové.

Argentina, jihoamerický poklad

Argentina, jihoamerický poklad

Argentina, celým názvem Argentinská republika je, stejně jako většina států na jihoamerickém kontinentu, zemí mnoha tváří. Místní fauna i flóra je velmi pestrá, mimo velká města najdete deštné pralesy, jezera, vodopády, ledovce i hory. Příroda v Argentině vás jednoduše okouzlí. Přírodní rozmanitost …